Alışveriş Merkezleri

Park House Ticaret ve Eğlence Merkezi

Kazan, Tataristan Cumhuriyeti’nin başkenti ve Rusya’nın en önemli ekonomik, sanayi ve kültürel merkezlerinden bir tanesidir. Çok yönlü gelişmiş bir sanayiye ve giderek artan bir refah düzeyine sahip olan kentte, Rusya ve uluslararası pazarlar için yüksek teknolojili mamuller üretilmektedir.

Kazan, Volga nehrinin Kazanka nehriyle birleştiği noktada bulunmaktadır. Kenti nüfus ve yüzölçümü olarak 2 eşit parçaya bölen Kazanka nehri üzerinden ulaşım, 3 taşıt bendi ve 2 köprü aracılığı ile gerçekleşmektedir.

PARK HOUSE Eğlence ve Alışveriş Merkezi’nin inşaatı toplam 28,3 hektarlık bir alanı kaplamaktadır. Bunun 13,2 hektarı bina ve otopark için, 15,1 hektarı ise eğlence parkı için kullanılmaktadır. Binanın içinde süpermarket, gıda reyonları, kuru temizleme, eczane, banka şubesi, restoranlar, sinema salonları, kültür ve eğlence mekanları yer almaktadır.

Toplam alanı 68.000 m2 olan PARK HOUSE, dinamik olarak büyüyen Novo-Savinovskiy bölgesinde yer almakta olup, 500.000’in üzerindeki kent nüfusunun 10 dakika içerisinde ulaşabileceği bir konumdadır. Kentin her yerinden kolay ulaşım imkanına sahip kompleksin önünden günde yaklaşık 35.000 araç geçmektedir.

Jovanni Bartoli’nin projesini çizdiği PARK HOUSE, benzersiz büyüklüğü ile kentlilerin keyifle vakit geçirdiği bir komplekstir. Hemen yanında yer alan Zafer Parkı, özellikle tatil günlerinde PARK HOUSE’a olan ilgiyi arttırmaktadır.

Konum: Kazan - Rusya
Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 2004-2006
İnşaat Alanı: 68.600 m²

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group