PERAKENDE VE EĞLENCE

Perakende ve Eğlence grubumuz 20 yılı aşkın tecrübesiyle sinema, eğlence, yeme içme ve moda sektörlerinde çeşitli markalarıyla üstün hizmet ve servis kalitesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul, İzmir, Antalya ve Sakarya illerinde bulunan işletmelerinde eğitimli çalışanları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hizmet vermektedir.

Moda sektöründe spor giyimin öncü markası Sportive ve turistlere yönelik yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatan Agora Bazaar markaları ile Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde hizmet vermektedir.

İzmir, Antalya Sakarya’daki Agora Alışveriş Merkezleri içinde yer alan Agora Sinemaları, teknoloji ve konforu bir arada sunarak vizyondaki en iyi filmleri seyirci ile buluşturmaktadır.

Hem çocukların hem de ailelerin hep birlikte hem eğlenceli hem kaliteli zaman geçirmeleri için eğlence sektörüne öncelikli önem verilmiştir. Antalya, İzmir, Sakarya ve İstanbul’da Agora Eğlence Merkezleri, Agorix Temapark, Agora Bowling ve Agoraland markalarıyla 365 gün misafirlerini ağırlamaktadır.

Yeme – içme sektöründe ise hem kendi yaratığı Papardelle ve Sun’s Out Cafe hem de The Hunger, Num Num, İkbal, Köfteci Ramiz ve Kronotrop franchise markaları ile İzmir, Antalya ve Sakarya’da kaliteli hizmet anlayışıyla keyifli buluşmalara ev sahipliği yapmaktadır.

Markalarımız

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group