AGORİX TEMAPARK

Yaklaşık 5.000 m2 alan üzerine kurulan Akdeniz’in en büyük kapalı tema parkı Agorix, 750 m2 açık hava lunapark alanı ile şehrin en yeni eğlence noktası.

Çocuklar ve aileleri zamanda yolculuk konsepti eşliğinde yeni nesil video oyunları, sanal gerçeklik oyunları, soft play, roller coaster, karnaval oyunları, çarpışan arabalar, trambolin, atlıkarınca, macera parkuru gibi yüzlerce oyun eşliğinde Agorix’te eğlence de sınır tanımıyorlar…

Gelin siz de hayallerinizin ötesinde bir eğlence ile Agora Antalya AVM’de tanışın!

Dinos Soft Play

3- 12 yaş grubundaki çocuklar için tasarlanmış 3 katlı soft play alanı içerisinde trambolin parkuru, kaydırak üniteleri, şişme oyuncaklar ve sünger top atan havalı oyuncaklar yer almaktadır. Antalya’nın en büyük soft play alanı olan Dinos’da çocuklar eğlenceli dakikalar geçirmektedir.

Adventure Zone / Macera Parkuru

Survivor parkuru ve tırmanma duvarı olarak iki bölümden oluşan 7 yaş ve üzeri tüm ziyaretçilerin kullanabildiği bir macera eğlence parkuru yer almaktadır.

Survivor parkuru çeşitli engellerden geçilen 6 farklı etaptan (sallanan basamaklar, vip köprü, lastikli köprü, yan ağ geçit vb) tırmanma duvarı ise 4 farklı konseptli olan 6 tırmanma duvarı ünitesinden (2 adet şeffaf, 2 adet hız süreli, 1 adet interaktif, 1 adet tematik) oluşur.

Gençler, çocuklar ve aileleri macera dolu zaman geçirebilmekledir.

Sanal Gerçeklik ve VR Oyunları

Hurricane: 8 yaş ve üzeri kullanıcıların sanal gerçeklik filmlerinin 360 derece dönerek izledikleri alan.

Eğlence ve Eğitim Bir Arada Edutainment

Agorix fuayesinde çocuklar için özel olarak tasarlanan çok renkli bir edutainment alanı bulunmaktadır. Edutainment alanında çocukların hem eğleneceği hem öğreneceği çocuk tiyatrosu, çocuk diskosu, çocuk kütüphanesi, çocuk atölyesi ve sergi alanları yer almaktadır.

Lunapark

Çocukların lunaparkta en sevdiği oyunlar Agorix’te de yer almaktadır.

Çarpışan Arabalar, Atlıkarınca, Tick Tick, Black Bole, Arava Parkuru, Karnaval Oyunları ile çocuklar ve yetişkinler adrenalini doyasıya yaşamaktadır.

Trambolin Parkı

Antalya'nın en büyük trambolin parkı yaklaşık 550 m2’ye yayılan alanda 6 farklı parkur mevcuttur, her alan farklı bir kabiliyet ve fiziksel beceri gerektirir.
Hem çocukların hem de büyüklerin daha fazla eğlence ve daha fazla egzersiz ile Antalya'nın en büyük parkında en yükseğe zıplamanın verdiği hisle macera dolu bir gün yaşayacaksınız.

Agorix Oyun Alanı

Hem çocukların hem büyüklerin keyifle oynadıkları oyun makineleri bölümünde hem eğlenecek hem kazanacaksınız.

Oyun makinelerinde hediye edilen redemption ticketları ile Agorix Shop’tan oyuncak başta olmak üzere çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

En Güzel Doğum Günü Agorix’te Kutlanır!

Agorix Temapark içerisinde yer alan özel doğum günü alanında çocuklar için doyasıya eğlenceli kutlamalar yapabilirsiniz. En değerli varlıklarınız çocuklarınız için hazırlanmış olduğumuz paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group