ENERJİ

Odak Group, endüstriyel, rafineri ve enerji ürünlerinin küresel tedarik zincirini yönetmede pazar lideridir. İşe "uygulamalı" yaklaşımımız, tedarik zinciri yönetiminde bir lider olarak hızla kabul edilmektedir. Odak Group, tedarik zincirinin her aşamasına değer katarak stratejik hammaddelerin oluşturulması ve teslimatında uzmanlaşmıştır. Grup, büyük petrol rafinerileri, kalsinatör kok üreticileri, çimento üreticileri, elektrik jeneratörleri şirketleri, denizcilik ve son kullanıcılar ile küresel iş ilişkilerini yönetmektedir.

Odak Group ayrıca şunlarla ilgilenmektedir: Emtia ürünlerinin tedariki ve ticareti, teknik ürün desteği, uzman Sevkiyat yönetimi ve lojistik ve tüm paydaşlarımıza uzman hizmet sağlayabilir. Odak Group ağı ve ekibi, kendi alanlarında benzersiz bilgi birikimine ve dünyaya yayılan ilişkilere sahip deneyimli profesyoneller tarafından biçimlendirilmiştir.

Odak Group, üstün performans sağlamaya devam ederken çevreye ve güvenliğe duyarlı, örnek bir iş şirketi olmayı taahhüt eder.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group