ÜRETİM

İPLİK HATTI

Batı Avrupa üretimi olan iplik hattımızda ayda 300 ton iplik üretilmektedir. Bu üretim yıllık yaklaşık 60.000.000 ; kumaşa eşit gelmektedir. Firmamız yüksek kalitede polipropilen çuval, Big Bag (FIBC's), sapan ve torbalı sapan üretimi gerçekleştirilmektedir.

DAİRESEL DOKUMA

İplik hattında üretilen elyaf, dokuma makinelerinde çuval ve Big Bag kumaşı haline getirilmektedir. Dairesel üretilen kumaşlar 50 gr/; ile 220 gr/; arasında ağırlıkta ve 30cm ile 160cm çapındadır.

ÇUVAL ÜRETİMİ

Bamak ayda 5.000.000 adet çuval üretmektedir. Çuval enleri 30 cm ile 160 cm arasında, ağırlıkları 50 gr/; ile 220 gr/; arasında değişmektedir. Çuvallar otomatik makinelerde kesilir ve dikilir. Bu sayede kesim ve dikişte problemsiz üretim elde edilir.

BASKI

Bamak'ın baskı bölümünde çeşitli renklerde ve çuvalın her iki yüzüne baskı yapılabilmektedir. Baskılar rulodan ruloya yapılma sayesinde hem görsel kalite hem de dayanıklılık açısından oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

LAMİNASYON

Paketlenen ürünlerin toza ve rutubete karşı daha iyi korunmasını sağlamak için P.P. kumaşının üzerine laminasyon çift taraflı olarak uygulanmaktadır. Laminasyon istenildiğinde tek taraflı, istenildiğinde de çift taraflı olarak yapılır. Laminasyon maksimum 150cm'ye kadar yapılabilmektedir.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group