YATIRIMLAR

1979 yılından günümüze Odak, inşaat sektörüyle ilgili bilgi ve deneyimleriyle birlikte gelişmiş iş ağları sayesinde, gayrimenkul geliştirme ve yatırımı konusunda faaliyet göstermiş, gerek şirket, gerekse kiracıları için değer yaratmıştır.

Taahhüt işleriyle biriken pazar bilgisi ve operasyonel yönetsel becerisiyle, şirket İstanbul ve İzmir'de ticari projelere yatırım yapmıştır.

Pazardaki arz-talep dengelerini inceleyerek fırsatları saptamış, tasarımı yönlendirerek uygun yatırım modellerini seçmiştir. Projeler, bina masraflarını en verimli hale getirecek şekilde planlanarak geliştirilmişlerdir. Şirket bünyesinde çalışan kiralama ve bina yönetimi ekibi, hukuki ve çevre danışmanlarıyla birlikte en verimli bina yönetimi prensibi kapsamında çalışmaktadır.

Odak Grup'un hedefi, doğru kiracılarla uzun vadeli ticari ilişkisini sürdürmek ve sektörü yakından takip ederek, kiracıların ve pazarın değişen ihtiyaçlarına cevap veren projeler geliştirmektir. Odak tecrübesiyle, yatırım yapmayı planladığı projelere katma değer sağlama becerisini edinmiştir.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group