ÇEVREYE VE GÜVENLİĞE DUYARLI PROJE YAKLAŞIMI

Odak İnşaat yaptığı projeler kapsamında çevrenin korunmasına özel önem vermektedir. Doğal kaynakları korumak, çevreye olabilecek olumsuz etkileri en aza indirmek ve bunun sağlanabilmesi için gerekli önlemleri alabilmek doğrultusunda gereken tüm çalışmalar yapılmaktadır.

Bu amaçla, konu ile ilgili yürürlükte olan tüm yasa ve yönetmeliklere tamamen uyulmaktadır. Ayrıca, yapım çalışmalarının her aşamasında iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili hem yerel ve hem de uluslararası koşullar titizlikle sağlanmaktadır. Her bir proje için, projeye özgü ve genel, çevre koruma ve iş güvenliği gerekliliklerine uyumlu çalışılması, Odak İnşaat'ın sunduğu yüksek hizmet kalitesinin anahtarıdır.

Bu doğrultuda, Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri alanlarında değişen gerekliliklere uyum sağlanabilmesi için çalışanlarına sürekli olarak eğitimler düzenlemektedir.

Odak İnşaat ISO 9001:2008 Kalite, OHSAS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği, ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetimi sertifikalarına sahiptir.

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group