AGORA ANTALYA AVM

Türkiye’nin en önemli turizm merkezi olan Antalya, M.Ö. 2. yüzyıla dayanan tarihi, dünyaca ünlü plajları, palmiye ve portakal ağaçlarıyla çevrili caddeleri, eğlence mekanları ve uluslararası ödül sahibi marinasıyla sıra dışı bir tatil yöresidir.

“Üç Mevsim Bahar, Bir Mevsim Yaz” sloganıyla sürdürülebilir turizmi bütün bir yıla yayan Antalya’ya yüksek sezonda sadece havayolu ile günde 60 binin üzerinde turist ayak basmaktadır.

Deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği Antalya’nın 630 kilometre uzunluğundaki sahil şeridi boyunca antik kentler, antik limanlar, anıt mezarlar, dantel gibi koylar, kumsallar, yemyeşil ormanlar ve doğa sporlarının yapıldığı akarsular yer almaktadır.

Antalya ili, kongre ve konferans turizminde de gelişme göstermiştir. Bu nedenle turizmde sezon kavramı önemli ölçüde azalmış, ziyaret sayısının yıl içinde homojen olarak dağılmasını sağlamıştır.

Antalya, turizmin yanı sıra sera ve narenciye alanlarındaki konumu nedeniyle önemli trafik çekim merkezlerinden biridir.

Şehrin turizm potansiyeli, gerek perakende harcamaları, gerekse alışveriş merkezi geliştirmeleri için de önemli bir potansiyel yaratmaktadır.

Antalya`da alışveriş alışkanlıklarının değişmesi, nüfus artışı ve yıllar içerisinde gelir seviyesinin artış göstermesi, kente yapılan yatırımları da hızlandırmaktadır.

Odak Group, 40 yılı aşkın inşaat tecrübesiyle, 20 yılı aşkın Alışveriş Merkezi geliştirme ve yönetim bilgilerini birleştirerek, Agora Antalya projesine yatırım yapmıştır.

Konum: Kepez, Antalya
Başlangıç ve Bitiş Tarihi: Faz1 2015 - 2017
Faz2 2016 - 2018
İnşaat Alanı: 266.000 m²
Kiralanabilir Alan: 78.250 m²
Otopark Kapasitesi: 2.400

       

© 2023. Tüm hakları saklıdır. Odak Group